Jūs esate čia:Rugsėjo pirmoji

Rugsėjo pirmoji

Rugsėjo pirmąją rinkomės jau į baigtą renovuoti kultūros namų koncertinę salę.

Pagal šventės scenarijų, mes, Drevernos pagrindinės mokyklos bendruomenė, turėjome labai greit susiruošt į kelionę laivu, išplaukiančiu naujųjų mokslo metų maršrutu., prisiimt atsakomybę ir pareigybes, kad ši kelionė būtų prasminga ir visiems vertinga.

Tad sugiedoję Lietuvos ir mokyklos himnus, kvietėme mokyklos vadovus ir jiems įteikėme jūrinį žemėlapį, o šventės vedančiosios devintokės Reda Kloviškytė, Raminta Miežetytė bei dešimtokė Aušra Katkutė „išpešė" ir tvirtą priesaiką, kad mokyklos direktorius ir pavaduotoja itin atsakingai išnagrinės, ištyrinės būsimą maršrutą, ir laivas plauks be kliūčių.

Tada, lydimi smagių, per vasarą išmoktų dainų, muzikinių žaidimų ir smagios nuotaikos, pradėjome rinkti įgulą :

- dešimtokams teko laivo vairalazdė ir jie visi draugiškai prisiekė, kad saugos laivą nuo įvairiausių pavojų ir sėkmingai atplauks į brandos uostą.

- devintokai, gavę laivo bures, prisiekė, kad tvirtai surems savo pečius ir visas bures suks palankiam vėjui, nenuleis jų net ir siaučiant audroms.

- septintokai pasižadėjo laiku išmesti inkarą ir taip saugot ir save, ir visą laivo įgulą.

- šeštokai stvėrė irklus ir ši šauni klasė prisiekė iš visų jėgų irkluoti tik pirmyn į tikslą.

- pradinukai , gavę gelbėjimo priemones ir žiūronus, prisiekė būti žingeidūs, dėmesingi, draugiški viso plaukiojimo metu.

Lydimi audringų, bangas sukeliančių plojimų, laivo kompasą priėmė visi susirinkę tėveliai ir prisiekė būti teisingi, pastabūs, neleisti savo vaikams nukrypti nuo teisingo kurso, visad palaikyti mokyklą ir mokytojus.

Visi smagiai užtraukę:

„Mes prie marių čia užaugę,

Mylim savo vietą brangią.

Tegu amžiais šitaip liks –

Drevernoj mūsų širdis ",- kėlėm bures, mojavome liekantiems ir išplaukėme į 2014 – 2015 mokslo metų vandenis.

Daugiau šioje kategorijoje: Gyvūnų diena »