Jūs esate čia:Smiginio varžybose užėmėme antrąsias vietas

Smiginio varžybose užėmėme antrąsias vietas

Kovo 10 d. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos sporto salėje vyko Lietuvos moksleivių olimpinio festivalio Klaipėdos rajono bendrojo ugdymo mokyklų smiginio varžybos. Į jas susirinko po 9 vaikinų ir merginų komandas. Iš pradžių kovos vyko pogrupiuose, o po to iš kiekvieno pogrupio po dvi geriausias komandas olimpine sistema išsiaiškino nugalėtojus.

Tarp merginų nepralenkiama buvo Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos komanda (Eglė Morenaitė ir Ieva Jocytė. Mokytojas Antanas Rimkus). Antra – Drevernos pagrindinės mokyklos komanda (Roberta Šikšniūtė ir Gintarė Jauraitė. Mokytojas Antanas Rimkus), trečia – Šiūparių pagrindinės mokyklos komanda (Emilija Šneiderytė ir Ieva Maciūtė.Mokytojas Algis Pleskys). Jeigu finalinė kova nebuvo tokia atkakli (priekuliškės laimėjo sausu rezultatu 3:0), tai kova dėl trečios vietos buvo kiek atkaklesnė. Čia Šiūparių pagrindinės mokyklos merginos įveikė „Minijos" progimnazijos moksleives rezultatu 3:1.

Tarp vaikinų taip pat nepralenkiami buvo Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos smiginio atstovai (Teodoras Padagas ir Gediminas Keizeris. Mokytojas AntanasRimkus), antri – Drevernos pagrindinės mokyklos smiginininkai (Ignas Lukošius ir Evaldas Petrauskas. Mokytojas Antanas Rimkus), treti – Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos specialaus ugdymo skyriaus žaidėjai (Marius Bružas ir Žydrūnas Pučinskas. Mokytoja Inga Miliūtė). Jie mažąjame finale po atkaklios kovos rezultatu 3:2 palaužė moksleivius iš Dituvos pagrindinės mokyklos.

Tarp aukščiausius legus pasiekusių dalyvių išsiskyrė Drevernos pagrindinės mokyklos merginos (120 mače su Priekulės SUS), „Minijos" progimnazijos (117 mače su Šiūparių pagrindine mokykla), Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija (115 mače su Šiūparių pagrindine mokykla) bei Šiūparių pagrindinės mokyklos vaikinai (160 mače su „Kranto" pagrindine mokykla – tai absoliutus varžybų rekordas), „Vaivorykštės" gimnazija (126 mače su Priekulės SUS) bei Dituvos pagrindinė mokykla (125 mače su „Kranto" pagrindine mokykla).

New Picture 4