Jūs esate čia:Šventė mamytėms

Šventė mamytėms

Drevernos mokinukai, kaip ir kasmet, surengė tradicinę šventę Mamytėms. Šeštokė Gintarė Jauraitė artistiškai bei pakiliai pristatė išmoktas skambiausias daineles ir trankiausius šokius. Juos mums padėjo išmokti muzikos mokytoja V.Asnauskienė ir šokio mokytoja Viktorija Motienė. Ir liejos dainos apie gegužytę, gražiausią laiką – vaikystę, šypsenas ir meilę... mažieji pradinukai savo mamytėms šokdami „susprogdino“ tikrą energijos užtaisą, o vyresniosios mergaitės, jau dalyvavusios ne viename šokių konkurse, rodė tikrą meistriškumą...

Lietuvių kalbos mokytojos Daivos Nutautienės padedami mokyklos šeštokėliai paskleidė visą puokštę liaudies išminties, kaip dera ir kodėl reik mylėti, gerbti ir palaikyti mums brangiausius žmones – mamytes. Septintokė Ugnė Dovidavičiūtė ir dešimtokė Aušra Katkutė skaitė šilčiausias ir jautriausias eiles, sukurtas šiai progai. Šventę vainikavo himnas Mamytėms „Žibuoklėm pražydo“ , vaikų rankelėm padarytos vėtrungės ir mokyklospavaduotojos Vilijos Rimkuvienės sveikinimai.