Jūs esate čia:Advento rimtyje

Advento rimtyje

Muzikos mokytoja Virgina Asnauskienė ir mokiniai iš anksto ruošėsi Adventui. Drevernos kaimo bibliotekoje buvo surengta paroda „Kalėdų giesmė", kurios metu buvo eksponuojami tautiniai rūbai, ritminiai instrumentai, žvakės, Advento burtų daiktai: šiaudai, žiedelis, raktas, kaspinėlis, kūčiukai. Renginyje dalyvavo pradinių klasių mokytojos Laimutė Gabrėnienė ir Eugenija Eglinskienė, anglų k. mokytoja Kristina Kontvainytė, Drevernos kaimo bendruomenės bibliotekininkė Vilma Klipštienė, tėvai ir mokiniai. Mokiniai atliko išmoktas liaudies dainas, ratelius, jiems pritarė ritmo instrumentais:„Oi kas ty už durų";„Sodai sodaileliumoj";„Prietemėlėj, prietemėlėj";„Aš pasėjau kanapėlę";„Voverėlė"„Iš kur svotai atvažiavo";„Oi atvažiuoja šventa Kalėda";„Kam tavo, vilkeli". Renginio dalyviai būrė ir aiškinosi Advento burtų reikšmę , žaidė „Protų mūšį" ir atsakė į klausimus apie Advento tradicijas, veikėjus ir pan., varžėsi, žaisdami jėgos ir vikrumo žaidimus „Užpūsti žvakelę", „Išstumti iš rato", klausėsi bibliotekininkės skaitomos Kalėdinės istorijos, išmoko kelis anglų tautos vaikų žaidimus, kuriuos pristatė anglų kalbos mokytoja.