Jūs esate čia:Advento popietė

Advento popietė

Vis skubam ir skubam, o juk taip reiktų nors trumpam stabtelėti ir išgirsti bei pamatyti gamtos siunčiamus mums ženklus, pajausti vienas kito širdelių plazdėjimą – juk Kalėdos tai tikrai ne dovanos ir blizgūs papuošalai - į žemę vis tolusi ir tolusi, rengiasi grįžti Saulelė, tam ruošiasi Gamta, tam pasirengt reiktų ir Žmogui.

Tradicinėmis liaudiškomis dainomis „Sodai, sodai, leliumoj“, „Oi ir ateina šventa Kalėda“ pradėjome Drevernos pradinukų Advento popietę. Padedami mokytojų Eugenijos Eglinskienės ir Virginos Asnauskienės, vaikai aiškinosi ratelio, lindimo per vartelius prasmę, žaidė Adventinius žaidimus „Voverėlė“, „Oi kas ty užu durų“, iš akivaizdžiai matomų ženklų spėjo ateinančių metų orus, mokėsi burtų, spėjo mįsles, aiškinosi Kūčių patiekalų prasmingumą. Popietės pabaigoje, padedami vienas kitam, padarėme Advento kalendorių.

Gera buvo matyti, kaip džiaugiasi mūsų mažųjų širdelės, kaip nuoširdžiai jie vis dar tebetiki stebuklais, koks gražus vis tik tas bendrumo jausmas...