Į viršų

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Mokyklos g. 1, LT-96240, Drevernos k., Klaipėdos r. tel.: (8 46) 476 212

Jūs esate čia:Pasiekimai»Olimpiados, konkursai»Olimpiados, konkursai

DREVERNOS PAGRINDINĖ MOKYKLA

OLIMPIADŲ, KONKURSŲ REZULTATAI

2015-2016 m.m.

Eil. Nr.

.

Olimpiados, konkurso pavadinimas

Mokinio vardas pavardė

Klasė

Ruošusio mokinį mokytojo v., pavardė

Balų sk., procentai

Lygis, vieta

Konkursas

1.

Edukacinis konkursas „Olimpis 2015-rudens sesija“.

Karolina Miežetytė

5

Daiva Nutautienė

89

II

Lietuvių k.

2.

Edukacinis konkursas „Olimpis 2015-rudens sesija“.

Klaudija Toliušytė

5

Daiva Nutautienė

80

II

Lietuvių k.

3.

Edukacinis konkursas „Olimpis 2015-rudens sesija“.

Raminta Miežetytė

10

Daiva Nutautienė

77

III

Lietuvių k.

4.

Edukacinis konkursas „Olimpis 2015-rudens sesija“.

Klaudija Toliušytė

5

Kristina Kontvainytė

73

III

Anglų k.

5.

Edukacinis konkursas „Olimpis 2015-rudens sesija“.

Roberta Šikšniūtė

7

Kristina Kontvainytė

81

II

Anglų k.

6.

Edukacinis konkursas „Olimpis 2015-rudens sesija“.

Liutauras Januškas

7

Kristina Kontvainytė

70

III

Anglų k.

7.

Edukacinis konkursas „Olimpis 2015-rudens sesija“.

Augustinas Domantas

7

Kristina Kontvainytė

40

 

Anglų k.

8.

Edukacinis konkursas „Olimpis 2015-rudens sesija“.

Žygimantas Salickas

8

Kristina Kontvainytė

50

 

Anglų k.

9.

Edukacinis konkursas „Olimpis 2015-rudens sesija“.

Raminta Miežetytė

10

Kristina Kontvainytė

72

III

Anglų k.

10.

Edukacinis konkursas „Olimpis 2015-rudens sesija“.

Karolina Miežetytė

5

Algis Gandžarauskas

79

II

Matematika

11.

Edukacinis konkursas „Olimpis 2015-rudens sesija“.

Augustinas Domantas

7

Algis Gandžarauskas

37

 

Matematika

12.

Edukacinis konkursas „Olimpis 2015-rudens sesija“.

Klaudija Toliušytė

5

Egidijus Šiaulys

 86

II

Informacinės technologijos

13.

Edukacinis konkursas „Olimpis 2015-rudens sesija“.

Augustinas Domantas

7

Egidijus Šiaulys

25

 

Informacinės technologijos

14.

Edukacinis konkursas „Olimpis 2015-rudens sesija“.

Karolina Miežetytė

5

Nemyra Balnienė

 94

I

Biologija

 15.

 Edukacinis konkursas „Olimpis 2015-rudens sesija“.

Klaudija Toliušytė

5

 Nemyra Balnienė

 78

III

Biologija

16.

Edukacinis konkursas „Olimpis 2015-rudens sesija“.

 Jonas Salickas

 5

Nemyra Balnienė

 60

 

Biologija

17.

Edukacinis konkursas „Olimpis 2015-rudens sesija“.

Liutauras Januškas

7

Nemyra Balnienė

 75

III

Biologija

18.

Edukacinis konkursas „Olimpis 2015-rudens sesija“.

Gvidas Girčius

7

Nemyra Balnienė

51

 

Biologija

19.

Edukacinis konkursas „Olimpis 2015-rudens sesija“.

Raminta Miežetytė

10

Nemyra Balnienė

 67

I

Biologija

 20.

 Edukacinis konkursas „Olimpis 2015-rudens sesija“.

Raminta Miežetytė

10

Laimonas Tučas

 69

 

Geografija

21.

Edukacinis konkursas „Olimpis 2015-rudens sesija“.

Karolina Miežetytė

 5

Vilija Rimkuvienė

 71

III

Istorija

22.

Edukacinis konkursas „Olimpis 2015-rudens sesija“.

Jonas Salickas

5

Vilija Rimkuvienė

 18

 

Istorija

23.

Edukacinis konkursas „Olimpis 2015-rudens sesija“.

Gabrielė Nutautaitė

7

Vilija Rimkuvienė

56

 

Istorija

24.

Edukacinis konkursas „Olimpis 2016-pavasario sesija“.

Melita Balčėnaitė

1

Eugenija Eglinskienė

14

 

Lietuvių k.

25.

Edukacinis konkursas „Olimpis 2016-pavasario sesija“.

Danielius Freginas

2

Laimutė Gabrėnienė

84

II

Lietuvių k.

26.

Edukacinis konkursas „Olimpis 2016-pavasario sesija“.

Lukas Miežetis

4

Eugenija Eglinskienė

97

I

Lietuvių k.

27.

Edukacinis konkursas „Olimpis 2016-pavasario sesija“.

Danas Vytenis

4

Eugenija Eglinskienė

77

III

Lietuvių k.

28.

Edukacinis konkursas „Olimpis 2016-pavasario sesija“.

Kristijonas Zebinas

4

Eugenija Eglinskienė

71

III

Lietuvių k.

29.

Edukacinis konkursas „Olimpis 2016-pavasario sesija“.

Liutauras Januškas

7

Daiva Nutautienė

70

III

Lietuvių k.

30.

Edukacinis konkursas „Olimpis 2016-pavasario sesija“.

Danielius Freginas

2

Kristina Kontvainytė

91

I

Anglų k.

31.

Edukacinis konkursas „Olimpis 2016-pavasario sesija“.

Nedas Griauslys

3

Kristina Kontvainytė

68

 

Anglų k.

32.

Edukacinis konkursas „Olimpis 2016-pavasario sesija“.

Lukas Miežetis

4

Kristina Kontvainytė

96

I

Anglų k.

33.

Edukacinis konkursas „Olimpis 2016-pavasario sesija“.

Kristijonas Zebinas

4

Kristina Kontvainytė

77

III

Anglų k.

34.

Edukacinis konkursas „Olimpis 2016-pavasario sesija“.

Danas Vytenis

4

Kristina Kontvainytė

60

 

Anglų k.

35.

Edukacinis konkursas „Olimpis 2016-pavasario sesija“.

Liutauras Januškas

7

Kristina Kontvainytė

 78

III

Anglų k.

36.

Edukacinis konkursas „Olimpis 2016-pavasario sesija“.

Nikas Miežetis

1

Eugenija Eglinskienė

91

I

Matematika

37.

Edukacinis konkursas „Olimpis 2016-pavasario sesija“.

Melita Balčėnaitė

1

Eugenija Eglinskienė

 88

II

Matematika

 38.

 Edukacinis konkursas „Olimpis 2016-pavasario  sesija“.

Tadas Stončius

2

 Laimutė Gabrėnienė

 92

I

Matematika

39.

Edukacinis konkursas „Olimpis 2016-pavasario sesija“.

Danielius Freginas

 2

Laimutė Gabrėnienė

 90

I

Matematika

40.

Edukacinis konkursas „Olimpis 2016-pavasario sesija“.

Titas Čepononis

2

Laimutė Gabrėnienė

 87

II

Matematika

41.

Edukacinis konkursas „Olimpis 2016-pavasario  sesija“.

Lukas Miežetis

4

Eugenija Eglinskienė

86

II

Matematika

42.

Edukacinis konkursas „Olimpis 2016-pavasario sesija“.

Danas Vytenis

4

Eugenija Eglinskienė

 70

III

Matematika

 43.

 Edukacinis konkursas „Olimpis 2016-pavasario sesija“.

Kristijonas Zebinas

4

Eugenija Eglinskienė

 40

 

Matematika

44.

Edukacinis konkursas „Olimpis 2016-pavasario  sesija“.

Melita Balčėnaitė

 1

Eugenija Eglinskienė

 26

 

Pasaulio pažinimas

45.

Edukacinis konkursas „Olimpis 2016-pavasario sesija“.

Danielius Freginas

2

Laimutė Gabrėnienė

 98

I

Pasaulio pažinimas

46.

Edukacinis konkursas „Olimpis 2016-pavasario sesija“.

Arijus Brazys

3

Laimutė Gabrėnienė

73

III

Pasaulio pažinimas

47.

Edukacinis konkursas „Olimpis 2016-pavasario sesija“.

Lukas Miežetis

4

Eugenija Eglinskienė

 95

I

Pasaulio pažinimas

 48.

 Edukacinis konkursas „Olimpis 2016-pavasario sesija“.

Danas Vytenis

4

Eugenija Eglinskienė

 83

II

Pasaulio pažinimas

49.

Edukacinis konkursas „Olimpis 2016-pavasario  sesija“.

Kristijonas Zebinas

 4

Eugenija Eglinskienė

 82

II

Pasaulio pažinimas

50.

Edukacinis konkursas „Olimpis 2016-pavasario sesija“.

Liutauras Januškas

7

Nemyra Balnienė

 65

 

Biologija

51.

Edukacinis konkursas „Olimpis 2016-pavasario sesija“.

Liutauras Januškas

7

Vilija Rimkuvienė

44

 

Istorija

52.

Geografijos olimpiada „Mano gaublys“

Gvidas Girčius

7

Laimonas Tučas

 9

 

Geografija

 53.

 Geografijos olimpiada „Mano gaublys“

Liutauras Januškas

7

Laimonas Tučas

 15

 

Geografija

54.

Geografijos olimpiada

Reda Kloviškytė

 10

Laimonas Tučas

 25

XI

Geografija

55.

7-8 klasių informacinių technologijų konkursas

Mokyklos komanda

7-8

Egidijus Šiaulys

 105

VII

Informacinės technologijos

Vykdomi projektai

 10846199 501085856698494 9046011574749447032 n


 logo eTw

Naudingos nuorodos

smm logo z su pav

rodyklėmmm

 

photo.jpg

Copyright © 2022 Drevernos pagrindinė mokykla Rights Reserved.