Į viršų
MOKINIŲ PASIEKIMAI 2006-2007 m.m.
Sporto srityje:
2006-06-22. Respublikos seniūnijų futbolo varžybos "Ežiogolas", Drevernos mokyklos komanda – Klaipėdos r. nugalėtojai, Klaipėdos apskrityje - II v.
2006-12-05. Lengvosios atletikos trikovės varžybos Priekulės Ievos Simonaitytės vid. m-kloje.
Simona Kairaitytė, II v.
Edgaras Alminas, II v.
Edvardas Alėjūnas, III v.
2006-12-15. Kalėdinis tarpmokyklinis krepšinio 3x3 turnyras "Minijos nafta" taurei laimėti Pėžaičiuose
I grupė 1990-91 m.g. berniukai, III v.
Edvardas Alėjūnas, Gediminas Bertašius, Darius Kundrotas, Žydrūnas Kairaitis.
II grupė 1992-93 m.g. berniukai, II v.
Deivydas Balčėnas, Reinoldas Petrauskas, Ervinas Pričinas, Justinas Lukošius.
III grupė 1994-95 m.g. berniukai, III v.
Vaidas Vytenis, Ruslanas Gumuliakovas, Ervinas Salickas, Romas Vytenis.
IV grupė 1990 m.g. ir jaun, mergaitės, II v.
Dovilė Balčėnaitė, Odeta Briedytė, Simona Kairaitytė, Roberta Kirsnickaitė.
2007-02-16.Respublikinis masinis bėgimas Rūdaičiuose (Kretingos r.)
Roberta Kirsnickaitė, I v.
Kristina Vytenytė, II v.
Ruslanas Gumuliakovas, II v.
Justina Lekavičiutė, III v.
2007-03-01. Tarpmokyklinės mergaičių krepšinio 3x3 varžybos Priekulės Ievos Simonaitytės vid. m-kloje, II v.
Dovilė Balčėnaitė, Odeta Briedytė, Simona Kairaitytė, Roberta Kirsnickaitė.
2007-03-23.Klaipėdos rajono pagrindinių mokyklų krepšinio turnyras Doviluose, II v.
Deividas Ivanauskis, Vilmantas Šerpytis, Deivydas Balčėnas, Reinoldas Petrauskas, Ervinas Pričinas, Vytautas Vasiliauskas, Justinas Lukošius.
2007-04-01.Respublikinis masinis bėgimas Žibininkuose (Kretingos r.)
Simona Kairaitytė, II v.
Ruslanas Gumuliakovas, III v.
Airida Šimkutė, III v.
Monika Šimkutė, III v.
2007-05-08.Klaipėdos rajono lengvosios atletikos keturkovės varžybos Gargžduose.
Simona Kairaitytė, I v.
Edgaras Alminas, II v.
2007-05-11. Mažosios Lietuvos lengvosios atletikos varžybos Drevernoje.
60 mbėgimo rungtyje:
Simona Kairaitytė 1992-93 m.g., I v.
Airida Šimkutė 1994-95 m.g., II v.
Justina Lekavičiūtė 1992-93 m.g., III v.
Šuolio į tolį rungtyje:
Simona Kairaitytė 1992-93 m.g., I v.
Airida Šimkutė 1994-95 m.g., I v.
Deividas Ivanauskis 1992-93 m.g., II v.
Laura Vytenytė 1994-95 m.g., III v.
Justina Lekavičiūtė 1992-93 m.g., III v.
300 mbėgimo rungtyje:
Dovilė Balčėnaitė 1992-93 m.g., I v.
Laura Vytenytė 1994-95 m.g., I v.
Ruslanas Gumuliakovas 1994-95 m.g., III v.
Kamuoliuko metimo rungtyje:
Simona Kairaitytė 1992-93 m.g., III v.
Estafetės 3x250 m bėgimo rungtyje:
Roberta Kirsnickaitė 1994-95 m.g., II v.
Lina Malakauskaitė 1994-95 m.g., II v.
Laura Vytenytė 1994-95 m.g., II v.
Kristina Vytenytė 1992-93 m.g., II v.
Dovilė Balčėnaitė 1992-93 m.g., II v.
Simona Kairaitytė 1992-93 m.g., II v.
Konkursai:
Priekulės zonos ketvirtų klasių mokinių olimpiadoje "Žiniukas" užėmę: Skirmantas Januškas I v. Raimonda Gružininkaitė II v. |
Airida Šimkutė Rajono lietuvių gimtosios kalbos olimpiados, 6 klasių mokinių grupėje, užėmusi III v. |