Jūs esate čia:Pyragų diena

Pyragų diena

Lapkričio 6 d. Klaipėdos rajono Drevernos pagrindinės mokyklos koridoriai kvepėjo naminiais pyragais. Visoje Lietuvoje didelio dėmesio susilaukusi akcija „Pyragų diena" neaplenkė ir mūsų mokyklos, 8-10 klasės mokiniai technologijų pamokų metu kepė gardžius pyragus, mažesnieji mokiniai bei mokytojai atsinešė jau namie paruoštas vaišes. Šiais gardžiais konditeriniais gaminiais Drevernos pagrindinės mokyklos bendruomenė siekė skatinti mokinių bendravimą, švarų gyvenimo būdą – nevartojant žmogaus psichiką veikiančių medžiagų, todėl anglų kalbos pamokų metu buvo ruošiamas sveikatingumą skatinantis plakatas „No drugs – better life".
Visą šią veiklą apibendrino gardi popietė mokyklos buities kabinete, kuriame kartu su mokiniais bei mokytojais aptarėme švaraus gyvenimo būdo privalumus, rinkome skaniausią pyragą bei dalinomės jų receptais. Mokiniai neliko ir be dovanų – kiekvienam atėjusiam mokiniui buvo dovanojamas sveiką gyvenimo būdą skatinantis popierinis aplankas bei lipdukai.

Daugiau šioje kategorijoje: « Ledų diena Tolerancijos diena. »