Jūs esate čia:Dreverniškių pergalė krepšinio varžybose

Dreverniškių pergalė krepšinio varžybose

Ketvirtadienį įvyko Lietuvos mokyklų olimpinio festivalio Klaipėdos rajono kaimo vietovių mokyklų krepšinio 3x3 vaikinų varžybos. Į jas susirinko net septynios komandos: iš Drevernos pagrindinės mokyklos, Kretingalės pagrindinės mokyklos, Pašlūžmio mokyklos-daugiafunkcio centro, Šiūparių pagrindinės mokyklos, Vėžaičių pagrindinės mokyklos, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos ir Agluonėnų pagrindinės mokyklos.

Iš pradžių buvo kovojama pogrupiuose dėl patekimo į atkrentamąsias varžybas. „A" pogrupyje, kuriame susikovė Drevernos, Vėžaičių, Šiūparių ir Agluonėnų moksleiviai, pajėgiausi buvo Drevernos krepšininkai, pasiekę visas tris pergales: prieš Vėžaičius 11:3, Agluonėnus 8:6, Šiūparius 11:2. Antros vietos likimą atkaklioje kovoje sprendė Agluonėnų ir Vėžaičių moksleiviai. Minimaliu santykiu nugalėjo vėžaitiškiai, taip užsitikrindami kelialapį į atkrentamąsias varžybas. Antrame pogrupyje, kuriame kovojo Veiviržėnų, Kretingalės ir Pašlūžmio moksleiviai, visi trys susitikimai buvo įtempti ir atkaklūs. Čia nugalėjo veiviržėniškiai, iškovodami dvi sunkias pergales, antri liko pašlūžmiškiai pelnę vieną pergalę. Jie ir pateko į atkrentamąsias kovas.

Pusfinaliuose susikovė Veiviržėnų ir Vėžaičių 14:8 bei Pašlūžmio ir Drevernos 13:7 komandos. Kovą dėl trečios vietos tarp Vėžaičių pagrindinės mokyklos ir Pašlūžmio mokyklos-daugiafunkcio centro rezultatu 15:7 laimėjo Pašlūžmio moksleiviai, taip iškovodami trečiąją vietą.

Varžybų puošmena tapo finalas tarp Drevernos pagrindinės mokyklos ir Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos krepšininkų. Užkulisiuose geriau buvo vertinami veiviržėniškiai, kurių dalis lanko Gargždų sporto mokyklos krepšinio pamokas. Tačiau su tuo nenorėjo susitaikyti dreverniškiai, nuo pat pirmųjų minučių pakilę į kovą. Iš pradžių minimaliai pirmavo Veiviržėnų moksleiviai, po to rezultatas išsilygino, galop paskutinę minutę Drevernos krepšininkai persvėrė rezultatą ir nugalėjo rezultatu 14:12. Šįkart jie tapo nugalėtojais, antroje vietoje palikdami Veiviržėnų komandą.